Ankara, Türkiye
+90 537-770-1171
Regant Media
Hakkında
Regant Media tam kapsamlı hizmetlerini 19`dan fazla ülkede kendine has prosedürleri ile müşterilerine, Türkiye, Amerika, Azerbaycan`daki ofislerinde hizmet sunan ilk ve tek Siber Pazarlama şirketidir. Pazarlama alanında ilklere imza atan Regant Media sektörde devrim yaratmaktadır.
  • Sektörde Token`ını pazara sunan ve Kripto ödeme alan ilk şirket
  • Sektörde strateji ve prosedürlere dair detaylı kitabını yayınlayan ilk şirket
  • Sektörde yurtdışından proje bazlı olarak ilk yatırım alan şirket
  • Sektörde Siber Pazarlama eğitimlerini sunan ilk şirket
  • Sektörde Yapay Zeka bazlı olarak pazara SaaS sunan ilk şirket
0
+
Çözüm Ortaklarımız
0
+
Tamamlanmış Proje
0
Çalıştığımız Ülke
0
Ofis
Regant Media
Eşsiz ve Rakipsizdir
#
Sözümüz

Sözümüz, yatırım getirisini ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmaktır. Günümüz dünyası otomasyona geçerken, müşterilerimizin robotik, yenilikçilik ve yaratıcılık gibi gelişmekte olan pazarlama yaklaşımlarında ustalaşmasına yardımcı olmak için yapay zekayı ve istatistiği temel alıyoruz.

#
Vizyonumuz

Vizyonumuz, birinci nesil jenerasyondan ikinci nesile geçişi sağlamaktır. Sistemlerimiz ile, alt seviye veya mavi yakalı çalışanlarda insan hatası faktörünü ortadan kaldırmaya ve üst düzey çalışanların yaratıcılığını zenginleştirmeye ve yatırım engelini ortadan kaldırmaya odaklanıyoruz.

#
Misyonumuz

Misyonumuz, hizmet sektöründeki tüm firmalara uygun olacak şekilde yapay zeka temellerine oturtulmuş yazılım sistemimizi dünyaya arz etmektedir. Bu yapay zekamız sayesinde tüm şirketler insan hatalarına fırsat vermeden tamamen otomasyona dayalı yönetimlerini şekillendirebileceklerdir.

Vazgeçilmez
Değerlerimiz
Profesyonellik zekanın sanatsal bir ürünüdür, maaş çeki değildir. Bizi biz yapan değerlerimiz ve geleceği garantileyen istikrarlı adımlarımızdır.
Profesyonellik

Para için değil başarı için çalışan her profesyonel birey ailemizin bir parçası olmalıdır.

Bireysel Eğitim

Kendini geliştirmeyen hiçbir birey Regant Media`ın ve toplumun bir parçası olamaz.

Yaratıcılık

Yapay Zekanın yerini alamayacağı yaratıcılık her ekip arkadaşımızda ana kriterimizdir.

Hayvan Hakları

Tüm hayvanlar masumdur. Hayvanlara saygı göstermeyenler insanlığa sağduyulu olamaz.

Kadın Hakları

Her kadın bir bireydir, özgürdür, özeldir, güzeldir, başarılıdır, güçlüdür ve toplumun aynasıdır.

Toplumsal Gelişim

Duygu ve değerlerini kaybeden ve gelişmekten vazgeçen her toplum silinmeye mahkumdur.

Yönetim
Ekibimiz
Fuad Mirzazade - Regant Media - siber pazarlama
Fuad Mirzazade
Founder & CEO
Rahim Sadigov
Rahim Sadigov
R&D Manager
Emirhan Yavaş
Emirhan Yavaş
Operations Manager
Ekibimiz – Demografik Dağılım

Tüm kuşaklara hitap eden bir ekip dağılımı kurmaya özen gösterdik ve bu amaçla iş alımlarına devam etmekteyiz. Farklılık ve çeşitlik yaratıcılığımızı yükselten en önemli faktörlerden birisidir.

EKİPTEKİ kadın çalışan YÜZDESİ81%
81%
18-22 Yaş aralığı YÜZDESİ59%
59%
Yabancı uyruklu ÇALIŞAN YÜZDESİ45%
45%
Altyapıdan GELİŞTİRDİĞİMİZ ÇALIŞAN YÜZDESİ75%
75%
Psikografik Dağılım

Regant Media iş alımları sürecinde özgeçmiş ve mezun olduğu üniversite kriterlerine önem vermemektedir. Eğitim sürecini kendi bünyesinde geliştirmiş olan şirketimiz psikografik değerleri gözden geçirir.

1

Kişisel hayat standartları ve duygusal şartlara rağmen disiplinli olmak.

2

Kriz, baskı, şüphe ve başarısızlık durumlarına rağmen istikrarlı olmak.

3

Var olan ve olacak olan her koşul ve şartlara rağmen Regant Media`ya sadakatli olmak.

Eğitim Sürecimiz
CES Programımız
CES Programı nedir?

Siber Pazarlama ve pazarlamanın tam kapsamlı eğitiminin bulunduğu yegane şirket olarak kendi bünyemizde uygulanan  sektöre dair 6 aylık eğitim programıdır.

Ekibimize ne katmaktadır?

Herhangi bir kurum tarafından eğitimi mümkün olmayan çalışma sistemimize dair verdiğimiz eğitim sayesinde ekibimiz pazarlamanın ulaşabileceği en üst düzeyde tecrübe elde etmektedir.

Regant Media
Şirket Kültürümüz

Kültürümüz normlarımızı, standartlarımızı, inançlarımızı, işyerindeki davranış ve kurallarımızı ve sektöre bakış açımızı çevremizdeki herkese ifade etmek için özenle çizilmiştir. Her Regant Media çalışanının kültürümüze uyum sağladığından emin olmaktayız.

  • Tutarlılık: Başarıya giden yolda en önemli faktörün tutarlılık olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle iş disiplininde, iletişimde, plan ve programların uygulanmasında ve en başta gelen unsur olan gelişmede tutarlı olmayı destekler ve teşvik ederiz.
  • Açık fikirlilik: Farklılıklar ve çeşitlilik ile dünya daha güzel; bu nedenle yeniliklere, farklılıklara, gelişmelere açık olmayı ve açık fikirli olmayı destekler ve teşvik ederiz.
  • Uyarlanabilirlik: Yeni durumlara veya koşullara uyum sağlamanın hem kişisel hem de profesyonel yaşamda hayati bir özellik olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, temel bir özellik olarak uyarlanabilirliği destekliyor ve teşvik ediyoruz.
İletişim
Ankara Ofisi
Adres

Barbaros mah., Kennedy cd., Çankaya, 06800

Telefon

+90 537-770-1171
+90 541-115-5011

Email

info@regantmedia.com
support@regantmedia.com

Uluslararası Siber Pazarlama
Ofislerimiz
Miami Ofisi

Northeast Coconut Grove, Miami, FL, 33133
E-mail: info@regantmedia.com
Çalışma saatleri: Pzrts-Cm: 10:00 – 18:00

Bakü Ofisi

21 İçerişeher, Bakü, AZ 1000
E-mail: info@regantmedia.com
Çalışma saatleri: Pzrts-Cm: 10:00 – 18:00

1617990073245
Mehmet Safa Aykanat
1Kariyer
Yönetici

Regant Media, pazarlama yönetiminde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm üreten yol arkadaşımız, çözüm ortağımız oldu. Aynı zamanda sektöründeki deneyimini ve başarısını uzman ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla birleştirmiş ve bir arkadaşınız gibi en zor anınızda yanınızda olacaklardır.

1619701435939
İsmail Doruk
CELT Colleges
Genel Müdür

Çalıştığımız süre boyunca teknik detaylar ve özelleştirilmiş sistemler ile çok başarılı bir kuruluş olduklarını ispatladılar. A`dan Z`ye tam kapsamlı hizmet ile aradığınız profesyonel desteği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Levent Tektaş
Levent Tektaş
Patalya Thermal Hotel
Genel Müdür

Hizmet sektörü için özelleştirilmiş teklifler ve fiyatlar sayesinde kendimizi güvende hissettik. Gerçek profesyonellerle çalıştık ve işin içinde bulunan ekip kaliteyi ve yaratıcılığı üst seviyede tutmakta hiçte zorlanmadı.

Naim Tilbe
Naim Tilbe
Hilton Hotel
Revenue and Reservation Supervisor

Prosedür boyunca sunulan şeffaflık ve dürüstlük alışık olmadığımız bir şeydi. Özellikle müşterilerin güven duygusu göz önünde bulundurularak hazırlanan prosedür ve aşamaları hem işimizi rahatlattı hem de geleceği profesyonelce görmemizi sağladı.

1636303489685
Funda Şalk
1Kariyer
Co-Founder

Regant Media`nın beyin fırtınaları, hazırladıkları program, attığımız sağlam temellerin doğru yöntemlerle yükselmesini sağlayacağını göstermiştir. Bu nedenle karşılıklı güçlerimizi birleştirerek daha güzel işlere adım atma kararı aldık. Başarıların altında inanç, güven ve devamlı çalışma yatar. Bunun için 1Kariyer olarak Regant Media’ya çok teşekkür ederiz.

1631386005546
Talha Elmalı
Elmalı Group
CEO

Prosedürün ve fiyatların şeffaf olması güven açısından bakıldığında pahabiçilemez bir özellikti. Bu şekilde profesyonel bir sürece ve kapsamlı hizmetlere sahip başka bir firma ile karşılaşmadık ve proje boyunca beklediğimizden daha fazlasını elde ettik.

Regant Media tüm hizmetlerine sözleşmeli olarak başarı garantisi sunan ve bu doğrultuda iade politikası uygulayan tek resmi siber pazarlama markasıdır ve tüm fiyatları şeffaftır.