Ankara, Türkiye
+90 537-770-1171

Prosedürümüzün Amacı

R

egant Media aşamalı prosedür sistemini ülkemizde ilk uygulayan Siber Pazarlama firmasıdır. Çalışma ve hizmet sistemlerimizin bu şekilde evrimleşmiş ve gelişmiş olmasının esas sebebi sektör dahilindeki benzer hizmetleri veren firmaların aylık ödemeler ve uzun vadeli sözleşmelerle güven ilişkilerini zedeliyor olmasıdır. Pazarlama her şirketin merkezine oturtması gereken bir mekanizma olduğu için bu alanda üst düzey profesyonellik, dakiklik ve garanti gibi kavramlardan ziyade güven ilişkisinin önemli olduğunu iddia ediyoruz. Bu nedenle prosedürümüz müşterilerimizi uzun vadeli sözleşmelere zorunlu bırakmadan, kendilerini geliştirebildikleri ve herhangi bir dış firmaya bağlı kalmadan operasyonel olmalarını sağlamaktadır.

1617990073245
Mehmet Safa Aykanat
1Kariyer
Yönetici

Regant Media, pazarlama yönetiminde işlerimizi kolaylaştıran, çözüm üreten yol arkadaşımız, çözüm ortağımız oldu. Aynı zamanda sektöründeki deneyimini ve başarısını uzman ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla birleştirmiş ve bir arkadaşınız gibi en zor anınızda yanınızda olacaklardır.

1619701435939
İsmail Doruk
CELT Colleges
Genel Müdür

Çalıştığımız süre boyunca teknik detaylar ve özelleştirilmiş sistemler ile çok başarılı bir kuruluş olduklarını ispatladılar. A`dan Z`ye tam kapsamlı hizmet ile aradığınız profesyonel desteği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Levent Tektaş
Levent Tektaş
Patalya Thermal Hotel
Genel Müdür

Hizmet sektörü için özelleştirilmiş teklifler ve fiyatlar sayesinde kendimizi güvende hissettik. Gerçek profesyonellerle çalıştık ve işin içinde bulunan ekip kaliteyi ve yaratıcılığı üst seviyede tutmakta hiçte zorlanmadı.

Naim Tilbe
Naim Tilbe
Hilton Hotel
Revenue and Reservation Supervisor

Prosedür boyunca sunulan şeffaflık ve dürüstlük alışık olmadığımız bir şeydi. Özellikle müşterilerin güven duygusu göz önünde bulundurularak hazırlanan prosedür ve aşamaları hem işimizi rahatlattı hem de geleceği profesyonelce görmemizi sağladı.

1636303489685
Funda Şalk
1Kariyer
Co-Founder

Regant Media`nın beyin fırtınaları, hazırladıkları program, attığımız sağlam temellerin doğru yöntemlerle yükselmesini sağlayacağını göstermiştir. Bu nedenle karşılıklı güçlerimizi birleştirerek daha güzel işlere adım atma kararı aldık. Başarıların altında inanç, güven ve devamlı çalışma yatar. Bunun için 1Kariyer olarak Regant Media’ya çok teşekkür ederiz.

1631386005546
Talha Elmalı
Elmalı Group
CEO

Prosedürün ve fiyatların şeffaf olması güven açısından bakıldığında pahabiçilemez bir özellikti. Bu şekilde profesyonel bir sürece ve kapsamlı hizmetlere sahip başka bir firma ile karşılaşmadık ve proje boyunca beklediğimizden daha fazlasını elde ettik.

Prosedürümüz müşterilerimize ne kazandırdı?

Prosedürümüz müşterilerimize uzun vadeli yol haritası sunmaktan ziyade bu yolda dakik olarak neleri, ne zaman ve ne şekilde yapmalı olduklarını öğretti. Bunların hepsinden daha önemlisi müşterilerimiz herhangi bir başka firmaya bağlı kalmadan kendi bünyelerindeki çalışanlarını sayemizde eğiterek bağımsız hareket edebilecek pozisyona geldiler. Sonuç olarak, Regant Media müşterilere hedeflerine nasıl ulaşmalarını göstermekten ziyade bunu nasıl başarabilecekleri dahi öğretip uzun vadeli güven ilişkisini oluşturabildi.

  • Aylık ücret ve uzun vadeli sözleşmeler yok.
  • Anlaşılmazlık ve güvensizlik yok.
  • Farazi sonuçlar ve vaatler yok.
  • Garantisiz ve iadesiz sözleşmeler yok.
Hizmetlerimizin tercih edilme oranı
  • Prosedür tercih etti
  • Ek Hizmet tercih etti
PROSEDÜR
Prosedür 1. Aşama
ANALİZ

Sonuç: Şirket içerisinde hataya ihtimal verecek veya hataya sebep olmuş kusurların ortaya çıkarılmasını sağlar ve gelecek vadede çözüm üretilmesi adına yol haritası gösterir. Analiz sonucu tek seferlik ödeme alınır.

Amaç:

Analiz aşamasının amacı strateji aşamasına geçmeden şirket dahilinde var olan sorunları veya olabilecek sorunları ve tehlikeleri tespit ederek strateji aşamasını daha sağlam temeller üzerine kurmaktır. Bunun ana sebebi stratejilerin mikro, makro ve gerçek zamanlı olarak 3 farklı senaryoda hazırlanıyor oluşudur. Tüm departmanların ve işletim sistemlerinin analizi sonucu ekipten ekipmanlara, üretimden tedariğe kadar en detaylı analiz raporu gelecek vadede şirketlerin daha güvenilir adımlar atmasını sağlar ve hızlı şekilde hatalarını ortadan kaldırmaya yarar.

Avantaj:

Muhtemel ve gerçek hataların tespit edilmiş olması şirket yönetiminin strateji aşamasında daha hızlı önlem alarak gelişim sürecini başlatmasını sağlar. Bu raporun sonucunda departmanlar arası iletişimlerin hızla güçlendiği ve ani değişikliklerle gelişimin yaşandığı gözlemlenmektedir.

Video Tanıtım

Analiz aşamasına dair detaylı bilgileri edinmek için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Prosedür 2. Aşama
STRATEJİ

Sonuç: Markanın belirlenen süre zarfında siber pazarlama alanında detaylı ve rakamlarla sonucu belirlenmiş bir stratejiye sahip olması. Hazırlanan dosya karşılığında tek seferlik ödeme alınır.

Amaç:

Bu aşamanın amacı detaylı olarak 12, 24, 36 veya 60 aylık stratejilerin geliştirilmesidir. Stratejisi olmayan ve marka kimliği doğrultusunda hedefi belirlenmemiş firmalara Regant Media sonuç elde edilmesi imkansız olduğu için hizmet vermemektedir. Geliştirilen stratejiler hangi pazarlama tekniklerinin uygulanacağını ve bunların; masraf, zaman, yer, mekan gibi detayları ile belirtilmesini kapsar. Bu strateji en detaylı şekilde belirlenen süre zarfı boyunca markanın adım adım hangi aşamaları uygulayacağını ve hangi sonuçları hedefleyerek ilerlemesi gerektiğini açıkça göstermektedir.

Avantaj:

Yol haritasının net belirlenmiş olması marka yöneticileri açısından hangi tekniğin ne zaman ve hangi masraf ile uygulanacağını görmeyi, Regant Media açısından ise marka yönetimi ile harmoni içerisinde çalışmayı sağlar.

Video Tanıtım

Strateji aşamasına dair detaylı bilgileri edinmek için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Prosedür 3. Aşama
UYGULAMA

Sonuç: Kurulum anından itibaren marka adına çalışan bir Siber Pazarlama sistemi oluşacaktır. Sarf edilen iş gücü karşılığında tek seferlik ödeme alınır.

Amaç:

Bu aşama boyunca önceden hazırlanmış olan strateji içerisindeki tüm teknik altyapıların her birinin uygulanması söz konusudur. Stratejide yer alan teknikler gereken platformlar içerisinde kurulur ve aktif hale getirilir. Yaratıcılığa dayalı olan teknikler için ise üzerine fikir üretilerek ne şekilde ve nasıl uygulanacağı hazırlanır. Temel amaç fikir olarak sunulan her şeyin gerçeğe dönüştürülmesinden ibarettir.

Avantaj:

Stratejiyi hazırlayan kişiler tarafından aynı stratejinin uygulanması hız ve masraf açısından elverişli olacaktır. Kurulum sonucu onayını verdiğiniz her tekniğin elinizde işlevsel ve aktif bir şeması olacaktır.

Video Tanıtım

Uygulama aşamasına dair detaylı bilgileri edinmek için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Prosedür 4. Aşama
EĞİTİM

Sonuç: Hazırlanmış strateji, kurulmuş altyapı ve marka içerisinde sürdürülebilirliği sağlayacak bir ekip elde edeceksiniz. Sunulan eğitim karşılığında saat başı ödeme alınır.

Amaç:

Bu aşama boyunca hazırlanmış stratejinin detayları ve kurulumun detayları marka yönetim ekibine ve gerekli kişilere eğitim olarak verilmektedir. Bu eğitimin amacı ekibin uygulama aşamasında stratejiye hakim olmasını sağlamak ve iletişim kopukluğunu aradan kaldırmaktadır. Nihai hedef pazarlama uygulanması esnasında teknik detaylara hakim olmayan marka yöneticilerinin merak doğrultusundaki soruları ve aldığı teknik cevaplar karşılığında kafa karışıklığı ile stratejiye ani müdahaleleri sonucu başarısızlık ile sonuçlanma ihtimalinin karşısını almaktır.

Avantaj:

Tekniklerin uygulanması ve kurulumu boyunca işlemlerin farkında olan bir ekip bir sonraki aşamalara devam edilmemesi durumunda sürekliliği devam ettirebilecek bir bilgiye sahip olmasını sağlar ve Regant Media`ya bağlı kalmak zorunda kalmazsınız.

Video Tanıtım

Eğitim aşamasına dair detaylı bilgileri edinmek için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Prosedür 5. Aşama
SÜREKLİLİK

Sonuç: Elde edilecek olan sonuçların sorumluluğunu Regant Media tarafından üstlenileceği için belirtilen başarı oranlarına ulaşılacaktır. Sarf edilen iş gücü karşılığında aylık ödeme alınır.

Amaç:

Hazırlanmış olan stratejinin ve oluşturulmuş olan altyapının sürekliliğini sağlamak için Regant Media ekibinin destek vermesidir. Pazarlama ve pazarlama teknikleri sürekli olarak optimize edilmeli ve geliştirilmelidir. Bu sebeple de işi profesyonellere bırakabilmeniz için sürekliliğin sağlanması adına hizmet vermekteyiz.

Avantaj:

Herhangi bir pazarlama sorunu veya güncelleme ile ilgilenmeniz gerekmez. Tüm sorumluluklar Regant Media ekibine aittir.

Video Tanıtım

Süreklilik aşamasına dair detaylı bilgileri edinmek için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

FİYATLANDIRMA SİSTEMİMİZ SABİT VE ŞEFFAFTIR.

FİRMALARIN BÜTÇELERİNE GÖRE FARKLI FİYATLARIN BİÇİLMESİNE İZİN VERİLMEMEKTEDİR.

ANALİZ – Tam Kapsamlı (Sehayat ve konaklama ekstradır) 
18900₺
STRATEJİ – 1 yıllık
STRATEJİ – 2 yıllık
STRATEJİ – 3 yıllık
STRATEJİ – 5 yıllık
19000₺ 38000₺ 69000₺ 99000₺
UYGULAMA
Stratejiye bağlı olarak teknik ve yaratıcı içeriklere göre fiyatlandırılmaktadır.
 

EĞİTİM
Pazarlama
EĞİTİM
İnsan Kaynakları
EĞİTİM
Müşteri İlişkileri
EĞİTİM
Satış
EĞİTİM
Strateji
EĞİTİM
Hepsi Dahil

849₺

(saatlik)

689₺

(saatlik)

589₺

(saatlik)

459₺

(saatlik)

299₺

(saatlik)

629₺

(saatlik)

SÜREKLİLİK
Stratejiye bağlı olarak teknik ve yaratıcı içeriklere göre aylık sabit ücret ile fiyatlandırılmaktadır.

Özel Teklif
Kurumsal Paketler
24900₺
33880₺`den indirim
Analiz
Strateji – 1 yıllık
Strateji Eğitimi – 20 saat
54900₺
66960₺`den indirim
Analiz
Strateji – 2 yıllık
Satış Eğitimi – 10 saat
Strateji Eğitimi – 20 saat
Pazarlama Eğitimi – 10 saat
88900₺
109350₺`den indirim
Analiz
Strateji – 3 yıllık
Hepsi Dahil Eğitim – 50 saat
Sürekli gelişen ve ilklere imza atan uluslararası
PROFESYONELLERE GÜVENİN
Başarıya doğru giden yolda firmanıza katabileceklerimizi göstermek ve size daha sağlam temeller üzerine bir gelecek sunmak için bize ulaşınız.
Amerika`da Limited Şirket Kaydı

2 buçuk ay içerisinde tamamen IRS onaylı yasal belgelerle şirket sahibi olun.

Animasyon Çizimi ve Tanıtımı

Tanıtımlarınızı animasyona dönüştürün ve müşterilerinizden daha fazla etkileşim alın.

Amerika`da 200 Haber Kanalı

CBS, FOX, NBC gibi 200`den fazla  haber kanalında şirketiniz hakkında paylaşım yapın.

Her Talebe Uygun Website`ler

Aklınıza gelen tüm ihtiyaçlarınız doğrultusunda istediğiniz internet sitesini elde edin.

Profesyonel Fotoğraf ve Video Çekimi

Ürün ve hizmetlerinizi daha canlı fotoğraf ve videolarla müşterilerinize ulaştırın.

Kapsamlı Tasarım Hizmetleri

Dijital ve kurumsal ortamlarda ihtiyaç duyulan tüm tasarımları en kısa sürede elde edin.

Kurumsal Baskı Hizmetleri

T-shirt`ten Powerbank, kartvizite kadar kurumsal baskı ihtiyaçlarınızı karşılayın.

Aylık Paketler
2900₺
5545₺`den indirim
Sosyal Medya Yönetimi
Tasarım Hizmetleri
Fotoğraf Çekimi
7900₺
12765₺`den indirim
Sosyal Medya ve Site Yönetimi
İleri Tasarım Hizmetleri
Video & Fotoğraf Çekimi
14490₺
20265₺`den indirim
Kapsamlı Dijital Yönetim
Tüm Tasarım Hizmetleri
Animasyon ve Tüm Çekimler